Ekipa Komputronik Gaming odlicza dni do corocznego PGA

Co roku Poznań Game Arena rozgrzewa amatorów gier komputerów do czerwoności. To najważniejsze w branży wydarzenie przyciąga nawet 80 tysięcy odwiedzających, na których czeka 1000 stanowisk do gry, 3 dni nieustannej rozrywki w 10 pawilonach. Podczas tegorocznej edycji, która obędzie się między 12 a 14 października wśród 220 wystawców pojawi się także Komputronik Gaming. Już dziś zapraszamy do stref przygotowanych wspólnie z partnerami: Samsungiem, Philipsem HUE oraz Lenovo a także do strefy zakupowej Komputronik.

Poznań Game Arena to największe w Polsce i tej części Europy targi gier komputerowych i rozrywki multimedialnej. W każdym roku podczas święta graczy odbywają się premiery oczekiwanych gier czy turnieje esportowe. Fani mogą zbić piątki z gwiazdami Twitcha oraz Youtube, na żywo zobaczyć grę znakomitych cosplay’erów oraz skorzystać ze specjalnych ofert przygotowanych przez wystawców.

– Poznań Game Arena to wydarzenie, na którym nie mogłoby nas zabraknąć. To wyjątkowa okazja do spotkania ze społecznością graczy, z którą na co dzień kontaktujemy się w wirtualnym świecie. Teraz możemy poznać się na żywo, zbić piątkę, porozmawiać i co dla nas najważniejsze, jeszcze bardziej zintegrować – mówi Piotr Janus, Brand Manager Komputronik Gaming.

SAMSUNG4GAMERS wspólnie z Komputronik Gaming

Podczas tegorocznej edycji PGA w pawilonie 8A powstanie specjalne stoisko poświęcone grze Fortnite, która na całym świecie ma ponad 40 milionów aktywnych użytkowników. W trakcie trzech dni imprezy odwiedzający będą mogli skorzystać ze specjalnych kont z dostępem do ekskluzywnych skinów. Otrzymają oni także możliwość wygrania wyjątkowych nagród tematycznych. Wszystko pod hasłem przewodnim Fortnite Challenge. W kilku strefach odbywać będą się regularne wyzwania, w których gracze będą mogli zmierzyć się w różnych konkurencjach. Samsung wspólnie z Komputronik Gaming umożliwią sprawdzenie swoich umiejętności gamerskich m.in. na urządzeniu mobile Galaxy Note 9, z wykorzystaniem nowoczesnego fotela VR czy w strefie QLED 49”, na futurystycznym stanowisku gamingowym. Fani technologii i gier na najwyższym poziomie będą mogli także przetestować trzy premierowe monitory Samsung.

Gra w specjalnej oprawie

Amatorzy esportu doskonale zdają sobie sprawę z tego, że wpływ na jakość podejmowanego wyzwania mają różne czynniki. Nie bez znaczenia jest posiadana energia i odpowiedni nastrój, w osiągnięciu których może pomóc dopasowane oświetlenie. W pawilonie 7A, na stanowisku numer 6 będzie można doświadczyć emocji jak na prawdziwym turnieju, grając w przestrzeni wypełnionej dedykowanym oświetleniem Philips HUE. Każdemu pojedynkowi towarzyszyć będzie oddzielne show muzyczno-świetlne, dzięki któremu odczucia z rozrywki będą jeszcze mocniejsze i jeszcze bardziej motywujące do zwycięstwa.

Gry, w których będzie można zmierzyć swoje umiejętności to m.in. Quake Champions w strefie turniejowej oraz V-rally w strefie symulatorów jazdy.

Wyjątkowe oferty w strefie zakupów Komputronik

W pawilonie 7A Komputronik zaprosi do swojej specjalnej strefy sprzedażowej. W najlepszych, przygotowanych specjalnie na tę okazję cenach, odwiedzający Poznań Game Arena będą mogli zaopatrzyć się w sprzęt marek: Razer, Corsair, HyperX, Logitech, California Access, Legion, Samsung oraz stacjonarne komputery spod brandu Komputronik.

Zachęcamy do śledzenia fanpage oraz YouTube Komputronik Gaming, gdzie na bieżąco udostępniane będą szczegóły dotyczące wydarzenia.

Related Posts

Techland – polski gigant branży gier komputerowych

Śmiało można pokusić się o stwierdzenie, że polska branża gier komputerowych zupełnie skryła się obecnie w cieniu serii „Wiedźmin”, a

Przy graniu na komputerze bolą Cię plecy? Sprawdź fotele gamingowe!

Długotrwałe siedzenie w jednej pozycji nie jest zdrowe dla kręgosłupa. Taka sytuacja dotyczy nie tylko pracy w biurze, lecz również

Powstanie Warszawskie w najważniejszych zagranicznych mediach gamingowych i popkulturowych dzięki grze WARSAW

Produkowane w Polsce gry komputerowe podbijają w ostatnich latach świat i stają się tematem artykułów w międzynarodowych mediach. Powstanie Warszawskie,

Kostka rubika model QiYi QiXing 7x7x7

Model QiYi QiXing 7x7x7 dostępny w sklepie internetowym NetCube to kostka, która pozwoli Ci osiągnąć naprawdę dobre czasy podczas treningów.

Dodaj komentarz