Ekipa Komputronik Gaming odlicza dni do corocznego PGA

Co roku Poznań Game Arena rozgrzewa amatorów gier komputerów do czerwoności. To najważniejsze w branży wydarzenie przyciąga nawet 80 tysięcy odwiedzających, na których czeka 1000 stanowisk do gry, 3 dni nieustannej rozrywki w 10 pawilonach. Podczas tegorocznej edycji, która obędzie się między 12 a 14 października wśród 220 wystawców pojawi się także Komputronik Gaming. Już dziś zapraszamy do stref przygotowanych wspólnie z partnerami: Samsungiem, Philipsem HUE oraz Lenovo a także do strefy zakupowej Komputronik.

Poznań Game Arena to największe w Polsce i tej części Europy targi gier komputerowych i rozrywki multimedialnej. W każdym roku podczas święta graczy odbywają się premiery oczekiwanych gier czy turnieje esportowe. Fani mogą zbić piątki z gwiazdami Twitcha oraz Youtube, na żywo zobaczyć grę znakomitych cosplay’erów oraz skorzystać ze specjalnych ofert przygotowanych przez wystawców.

– Poznań Game Arena to wydarzenie, na którym nie mogłoby nas zabraknąć. To wyjątkowa okazja do spotkania ze społecznością graczy, z którą na co dzień kontaktujemy się w wirtualnym świecie. Teraz możemy poznać się na żywo, zbić piątkę, porozmawiać i co dla nas najważniejsze, jeszcze bardziej zintegrować – mówi Piotr Janus, Brand Manager Komputronik Gaming.

SAMSUNG4GAMERS wspólnie z Komputronik Gaming

Podczas tegorocznej edycji PGA w pawilonie 8A powstanie specjalne stoisko poświęcone grze Fortnite, która na całym świecie ma ponad 40 milionów aktywnych użytkowników. W trakcie trzech dni imprezy odwiedzający będą mogli skorzystać ze specjalnych kont z dostępem do ekskluzywnych skinów. Otrzymają oni także możliwość wygrania wyjątkowych nagród tematycznych. Wszystko pod hasłem przewodnim Fortnite Challenge. W kilku strefach odbywać będą się regularne wyzwania, w których gracze będą mogli zmierzyć się w różnych konkurencjach. Samsung wspólnie z Komputronik Gaming umożliwią sprawdzenie swoich umiejętności gamerskich m.in. na urządzeniu mobile Galaxy Note 9, z wykorzystaniem nowoczesnego fotela VR czy w strefie QLED 49”, na futurystycznym stanowisku gamingowym. Fani technologii i gier na najwyższym poziomie będą mogli także przetestować trzy premierowe monitory Samsung.

Gra w specjalnej oprawie

Amatorzy esportu doskonale zdają sobie sprawę z tego, że wpływ na jakość podejmowanego wyzwania mają różne czynniki. Nie bez znaczenia jest posiadana energia i odpowiedni nastrój, w osiągnięciu których może pomóc dopasowane oświetlenie. W pawilonie 7A, na stanowisku numer 6 będzie można doświadczyć emocji jak na prawdziwym turnieju, grając w przestrzeni wypełnionej dedykowanym oświetleniem Philips HUE. Każdemu pojedynkowi towarzyszyć będzie oddzielne show muzyczno-świetlne, dzięki któremu odczucia z rozrywki będą jeszcze mocniejsze i jeszcze bardziej motywujące do zwycięstwa.

Gry, w których będzie można zmierzyć swoje umiejętności to m.in. Quake Champions w strefie turniejowej oraz V-rally w strefie symulatorów jazdy.

Wyjątkowe oferty w strefie zakupów Komputronik

W pawilonie 7A Komputronik zaprosi do swojej specjalnej strefy sprzedażowej. W najlepszych, przygotowanych specjalnie na tę okazję cenach, odwiedzający Poznań Game Arena będą mogli zaopatrzyć się w sprzęt marek: Razer, Corsair, HyperX, Logitech, California Access, Legion, Samsung oraz stacjonarne komputery spod brandu Komputronik.

Zachęcamy do śledzenia fanpage oraz YouTube Komputronik Gaming, gdzie na bieżąco udostępniane będą szczegóły dotyczące wydarzenia.

Related Posts

Ból pleców podczas grania przy komputerze

Przy graniu na komputerze bolą Cię plecy? Sprawdź fotele gamingowe!

Długotrwałe siedzenie w jednej pozycji nie jest zdrowe dla kręgosłupa. Taka sytuacja dotyczy nie tylko pracy w biurze, lecz również

Powstanie Warszawskie w najważniejszych zagranicznych mediach gamingowych i popkulturowych dzięki grze WARSAW

Produkowane w Polsce gry komputerowe podbijają w ostatnich latach świat i stają się tematem artykułów w międzynarodowych mediach. Powstanie Warszawskie,

Kostka rubika model QiYi QiXing 7x7x7

Model QiYi QiXing 7x7x7 dostępny w sklepie internetowym NetCube to kostka, która pozwoli Ci osiągnąć naprawdę dobre czasy podczas treningów.

WeChat Mini Games zwiastuje nową epokę w świecie gier

WeChat, jedna z najpopularniejszych na świecie aplikacji mobilnych i sieci społecznościowych pojawi się 12 listopada w San Francisco, gdzie zorganizuje

Dodaj komentarz